Puhastus ja hooldus

 

Puhastame ja teostame hooldust erisugustele plaatpindadele!

Aja jooksul kipuvad plaadid ja vuugid koguma mustust, hallitust ja kahjulikke baktereid. Pikkade hooldusvahede korral imenduvad need pooridesse. Sellised kahjurid rikuvad tervist ja võivad tekitada ägedaid allergiaid ning haigusi.

Puhastame hoolikalt plaatpinnad spetsiaalsete vahenditega! Paigaldame kaitsevahendi, mis hoiab plaate ja vuuke määrdumise eest. Korrapärasel hooldamisel väheneb märgatavalt süvapuhastuse vajadus!

Kaitseainete toimel muutub poorne pind ka vetthülgavaks. Tänu sellele ei satu vuugi kaudu plaadi alla vesi, mis lõhuks plaati ennast ja ka plaadisegu. Vetthülgavale pinnale ei teki ka hallitust.

Soovitame hooldust iga kahe aasta tagant, intensiivses kasutuskohas iga ühe aasta tagant. Praktika on näidanud, et selliselt hooldades täidavad meie kasutatavad vahendid oma eesmärgi - siis on pinnad täielikult kaitstud.

Kasutame kvaliteetseid FILA puhastus- ja hooldusvahendeid. FILA on ainus pindade puhastus-, kaitse- ja töötluslahuste bränd, mida soovitab üle 300 rahvusvahelise põranda- ja seinakatete tootja, kes soovitavad oma klientidele FILA hooldussüsteeme, garanteeritud töökindlust, kvaliteeti ja efektiivsust.

Vaata hinnakirja