Tunnustatud tööjõud

 

Tööjõud ehk majanduslikult aktiivne rahvastik on isikud, kes soovivad töötada ja on võimelised töötama. Meie tööjõuks on pädevad, kutsetunnistusega plaatijad. Nad on läbinud spetsiaalseid koolitusi ja osalenud võistlustel meie koduriigis kui ka välismaal, et anda kliendile parim tulemus Eestis.

Meid tunnustati esmakordselt 2010. aastal Eestis toimunud kutsemeistrivõistlustel. Seal võidetud I koht plaatimises andis Eesti parima plaatija tiitli 2010 aastal. Järgnev võistlus oli Londonis, kus toimusid maailmameistrivõistlused nimega Wordskills 2011. Lõpetasime seal tubli 19. kohaga. Kogu kogemuste ja nähtu põhjal on võimalik ka pakkuda nüüd maailma parimat plaatimistaset.

Järgmine tunnustus jõudis meieni aastal 2013, kus üks meie SHEFF saavutas järjekordselt I koha Eesti parima plaatijana. Sellele järgnesid nii euroopameistrivõistlused 2014. aastal Prantsusmaal kui ka maailmameistrivõistlused 2013. aastal Saksamaal.

Ei ole ka meie järgmine töötaja lihtne SHEFF. Teda tunnustati Eestis 2016. aasta parima plaatija tiitliga. Sellele järgnevad maailmameistrivõistlused Dubais.

Võistlusi, koolitusi, tehnoloogiate uurimistulemusi on saadud jagada ka kutsekoolis õpetajatena töötades.

Sellise tööjõuga on Plaadisheffidel suurim heameel pakkuda klientidele tasemel plaatimisteenust Eestis.